| Модель No | S0926-044 |
|---|---|
| Обработка поверхности | оцинкованные |
| Использование | Строительный материал строительной конструкции |
| Образец | падение разрыва |
| Уровень | SGCC, DX51D, DC03 и т.д. |
| Products | Spring Steel Strip |
|---|---|
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Elongation | 18-25% |
| Width | 600-1500 Mm |
| Usage | Building Construction Material |
|---|---|
| Surface Treatment | Galvanized |
| Treatment | Galvanized |
| Hardness | Full Hard |
| Weight | 3-8MT |
| Elongation | 18-25% |
|---|---|
| Coatingweight | 40-275 G/m² |
| Tensile Strength | 270-500n/mm2 |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Width | 600-1500 Mm |
|---|---|
| Tensile Strength | 270-500n/mm2 |
| Edge | Slit Edge |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Packages | Standard Package |
| Standards | ASTM, GB, JIS |
|---|---|
| Specification | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Surface Treatment | Galvanized |
| Pattern | Tear Drop |
| Grade | SGCC, DX51D,DC03 Etc. |
| Finish | No.1 No.3 No.4 HL 2B BA 4K 8K 1D 2D |
|---|---|
| Delivery Condition | Sea Transportation |
| Elongation | 18-25% |
| Products | Spring Steel Strip |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Толщина холоднокатаного подложки | ≥ 0,41 мм |
|---|---|
| Спецификация ширины холоднокатаного подложки | 1200 мм |
| Including metallized layer, the thickness after painting | ≥0.46mm |
| Impact energy | Not less than 9J |
| American Standard/European Standard | ASTM A792M |
| Применение | Строительство, кровельное строительство, промышленность, судостроение |
|---|---|
| Край | Край щели |
| Запасы | Запасы |
| Материал | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Толщина | 0.12-30 мм |
| Модель No. | Dx51d/Dx52D/SGCC |
|---|---|
| Применение | Пластина контейнера |
| Край | Край щели |
| Запасы | Запасы |
| Материал | Dx51d/Dx52D/SGCC |